top of page
A Couple sitting comfortably on a sofa looking at the TV.jpg

להיות זוג ראוי

סדנה משנת חיים לזוגות בלי לצאת מהבית

אמתי ושולי מגד.webp

ברוכים הבאים

נמאס לכם מריבים אין סופיים, ממרחק, מטינה, מחוסר סקס ומחוסר אינטימיות?

מה דעתכם על תכנית שתהפוך את היחסים שלכם למרחב שבו תוכלו להיות הכי חופשיים, הכי אותנטיים, הכי אמיתיים ובמקביל שממש יבוא לכם לבלות אחד עם השני, שתעשו יותר סקס, שתהיה ביניכם יותר אינטימיות ושהריבים שלכם יהפכו מעטים יותר ומשמעותיים הרבה יותר?

ומה דעתכם על תוכנית שבה אינכם צריכים לצאת מהבית, אינכם צריכים לנסוע לסדנא, לחפש בייביסיטר ואינכם צריכים להתמודד עם מטפל או מטפלת שמבקשים מכם לעשות או לדבר על דברים שלא מתאימים לכם?

התכוננו לגישה לזוגיות שהיא הפוכה מכל מה שאי פעם שמעתם!

אתם עומדים ללמוד גישה הפוכה במאה שמונים מעלות ממה שההורים, הרבנים, הגורואים, היועצים, השכנים, הספרים והתקשורת לימדו אתכם.

כל אלה עשו עד עכשיו נזק עצום. הם לימדו אתכם בדיוק את מה שתקע אתכם. זו אינה אשמתכם שהקשבתם להם. הרי זה מה שיש היום בשוק. אבל זה לא עבד. זה לא עובד וזה לא יכול לעבוד.

במקום זאת, אתם עומדים ללמוד לשחרר אחד את השני ואת עצמכם מציפיות לא מותאמות. אתם עומדים ללמוד לווסת את הרגשות והחרדות שלכם בכוחות עצמכם, אתם עומדים ללמוד לעמוד על שלכם, להתעקש על האמת שלכם, להעיז לבטא את הרצונות והכמיהות שלכם ללא מעצורים ואתם עומדים ללמוד לכבד את הרצונות, הכמיהות והערכים של בני הזוג שלכם.

שרון קל אור שראיינה אותנו לפודקסט שלה כתבה עלינו "אני חייבת לאמר שהם מביאים גישה שלא תמיד קל לעכל, אולי אפילו פרובוקטיבית – אבל מאוד מעוררת מחשבה". כדאי לכם להאזין לפודקסט שלה כדי להכיר אותנו ואת הגישה טוב יותר.

אנחנו רוצים להציע לכם הצעה מוגבלת בזמן. זו הצעה שלא תחזור על עצמה.

אנחנו מציעים לכם מפגש טיפולי בן שעה וחצי עם אחד מהצוות הבכיר שלנו, ללא תוספת מחיר!!!

ההצעה הזאת מוגבלת לסדנאות בחודשיים הקרובים בלבד!

מייד נפרט עבורכם את כל הדברים הנפלאים שאתם עומדים לקבל, אם תרשמו למחזור הקרוב שמתחיל ב 14.6 או ב 12.7.

אבל לפני זה כדאי שתדעו כמה דברים עלינו:

אנחנו אנשי מקצוע שחיים ביום יום את מה שאנחנו מלמדים.

עברנו כבר דבר או שניים בחיים. היינו כבר במערכות יחסים שלא עבדו טוב. נפרדנו, התגרשנו. וחווינו גם פרידות וגירושין של הורינו כילדים. ראינו מסביבנו את כל מה שלא עובד.

והנה, אנחנו כבר 18 שנה יחד והיחסים שלנו רק הולכים ומשתבחים.

אנחנו אוהבים אחד את השני יותר מאשר אי פעם. המיניות שלנו עשירה, עמוקה ומקרבת יותר מאי פעם. האינטימיות שלנו גדלה. אנחנו אמיתיים וכנים אחד עם השני באופן רדיקלי. ויחד עם זאת יש ביחסים שלנו חופש מוחלט. כל אחד מאיתנו הוא אינדיבידואל חופשי לחלוטין להיות הוא, לעשות כרצונו, לבחור את הבחירות שלנו. איננו חוסמים אחד את השני מלבטא את מי שהם. אף פעם!

למעשה, זה הסוד של היחסים שלנו, וזה הסוד של אלפי הזוגות שכבר עברו דרכנו, דרך הטיפולים והסדנאות שלנו ושל התלמידים שלנו. הסוד הוא הרצון העז והכנה שלנו לאפשר לעצמנו ולאחר להיות הם לחלוטין. ללא כפייה, ללא פחד וללא ריצוי.

כל מה שאנחנו עומדים ללמד אתכם נוסה כבר על אלפי זוגות וגם עלינו.

על הסדנה

סדנת "להיות זוג ראוי, אצלכם בסלון" ניתנת על ידי שניים מהמטפלים הזוגיים הבכירים ביותר בארץ. אמתי מגד (MFT) המנהל של שלוש תכניות להכשרת מטפלים זוגיים ומשפחתיים (במכללה האקדמית תל חי, במרכז פנימה בירושלים ובבית ספר "מגד") המחבר של שישה ספרים לאנשי טיפול ולקהל הרחב, עם 36 שנות ניסיון בטיפול זוגי ושולי מגד, מטפלת זוגית ומשפחתית עם 18 שנות ניסיון, מומחית בטיפול בטראומה וטראומה מינית, מדריכת הורים בגישת "אייכה", כתבה יחד עם אמתי את הספר "להיות זוג ראוי".

תאריכי המחזורים הקרובים: 14.6, 12.7.

מחיר: 1600 ש"ח

Sky

הסדנה מכילה

1. הרצאות קצרות על נושאים כגון: היכולת לתת ולקבל ביקורת, המידה שבה הדימוי והערך העצמי שלנו מושפעים ומשוקפים דרך בן או בת הזוג, איך מתמודדים עם האשמה וטענות, האם אנחנו מתמרנים את בני זוגנו והאם ואיך הם מתמרנים אותנו? האם אנחנו ראויים לאהבה שאנחנו מבקשים? מה מאפשר אינטימיות עמוקה? מה מאפשר ומה מחבל בתשוקה ביחסים ארוכי טווח? ועוד

2. הדגמות של טיפולים זוגיים עם הסברים: מסתבר שהבעיות שאתם חווים אינן כה שונות מהבעיות שזוגות אחרים חווים בזוגיות שלהם. בסדנה זו תהיה לכם הזדמנות לצפות במספר הדגמות של טיפולים זוגיים עם זוגות אמיתיים שהשתתפו בסדנה. אתם תחשפו למאחורי הקלעים של הטיפול. אנחנו נשתף אתכם בסיבות מדוע בחרנו להתערב בצורה כזו או אחרת. אנחנו נשאל אתכם שאלות לגבי הזוגיות שלכם, כך שאתם תוכלו לקחת את התובנות מהטיפולים בזוגות האחרים, לתוך החיים הזוגיים שלכם. אנחנו נעצור את הטיפולים כדי לאפשר לכם זמן לשוחח ולעבד את מה שראיתם. וכל זאת עם שניים מהמטפלים הזוגיים הבולטים בארץ – שולי ואמתי מגד. 

3. תרגילים: הסדנא עמוסה בתרגילים מסוגים שונים, בשיחה, בתנועה ובמשחק. אתם תראו אותנו ואת המשתתפים מדגימים כיצד התרגיל או המשחק מתבצע, ואתם תבצעו את התרגילים בעצמכם, בבית, בזמנכם החופשי. כל התרגילים נועדו להעביר בצורה חוויתית את המושגים והרעיונות עליהם אנחנו מדברים בסדנה. כשתעשו את התרגילים, אתם תעברו חוויה שתעמיק את ההבנה שלכם את המושגים.

4. כלים: אתם תקבלו שלל כלים להתמודדות עם מצבים שונים בזוגיות. כלים שילוו אתכם זמן רב אחרי הסדנה ויסייעו לכם להצמיח את מערכת היחסים שלכם לגבהים חדשים.

5. הזדמנות לשיתוף: במהלך הסדנא תקבלו הזדמנויות רבות לשתף אחד את השני, דרך שאלות מובנות, מה מתרחש אצלכם, מהם המחשבות והרגשות שעוברים עליכם, ומה אתם לומדים בסדנה. כשתסיימו את הסדנה, תוכלו להצטרף לקבוצה סגורה בפייסבוק ושם תוכלו לשתף ולקרוא שיתופים של זוגות אחרים שחוו את הסדנה. תוכלו לתמוך שם אחד בשני.

6. סרטונים עם משימות חשיבה, תשומת לב ועשייה לכל שבוע.

7. שאלונים שבעזרתם תוכלו לבדוק את ההתקדמות שלכם ולדווח עליה לעצמכם ולנו. 

שמכילים:

15 שעות מצולמות של שיעורים, טיפולים ותהליכים. 
20 סירטונים קצרים נוספים
3 תהליכי דמיון מודרך 

בנוסף תקבלו:

ארבעה מפגשי זום קבוצתיים שמתקיימים בימי שישי בבוקר אחת לחודש. במפגשים אלה המשתתפים מעלים קשיים והצלחות ואנו עובדים איתכם, מעמתים אתכם, מסבירים ומבהירים את מה שצריך הבהרה. 

שימו לב! מפגש בן שעה וחצי עם אחד מבכירי המטפלים בגישה. כלול בתוך המחיר!
השתתפות בקבוצת ווטסאפ שבה תוכלו להעלות שאלות ותהיות ולקבל משוב מחברי הקבוצה האחרים ומאיתנו. אנחנו תמיד שם ומשיבים לכל שאלה. 
ועם סיום הסדנא, השתתפות בקבוצת פייסבוק סגורה.

עם מה תצאו מהסדנה

1. עם יכולת לעמוד על שלכם, להיות מחוברים למרכז שלכם, לרצונות ולערכים שלכם, ואתם תלמדו כיצד לעשות זאת באופן שלא רק שלא יצור מרחק או כעס ביניכם, אלא להפך, יצור קרבה, אינטימיות ותשוקה עמוקים יותר.

2. עם הידע כיצד להתמודד בשקט עם כעסים, ביקורת, טענות והאשמות של בני זוגכם.

3. עם הבנה מה מחבל ומה מאפשר לכם להפוך לראויים יותר לקבל אהבה, מגע, פינוק, מיניות בריאה, חושניות, תשוקה ועונג מבן או בת הזוג שלכם.

4. עם אומץ להביא את הצרכים, הרצונות והערכים שלכם לזוגיות

5. עם יכולת מוגברת ליצור מפגש אינטימי ועמוק אחד עם השני.

6. עם היכולת להיות בתשוקה עזה לבן הזוג, למרות הקשיים.

7. עם יכולת להתקרב כאשר אתם רחוקים.

אנחנו כל כך בטוחים במוצר שלנו שאנחנו נותנים לכם אחריות עליו. אם לא תהיו מרוצים מהמוצר תוכלו להחזיר אותו לאחר שצפיתם בארבעה שיעורים הראשונים ותקבלו את כל כספכם בחזרה.

ללא שאלות.

החזר
כספי
מלא!

mocup big.jpg

תנו לזוגיות שלכם מתנה ענקית.
השתתפו בסדנה שתאפשר לכם להיות עצמכם באופן מלא, בתוך היחסים.

bottom of page